piektdiena, janvāris 18, 2008

KonsoLV pāriet jaunā līmenī

Laiks iet uz priekšu un nekas nestāv uz vietas, tādēļ, lai gan KonsoLV.blogspot.com vēl nav pat viena gada jubileja, ir pienācis brīdis, kad mēs pārejam jaunā līmenī.

Ja vēl neesiet pamanījuši, tad tiklā ir parādījusies jauna lapa - www.konsoles.lv, kurai ir tāds pats mērķis kā KonsoLV - radīt vietu, kur satiekas Latvijas konsolisti, uzzin svarīgāko, kas noticis spēļu industrijā saistībā ar konsolēm un to spēlēm, kā arī apmainās viedokļiem, jautājumiem, ieteikumiem, padomiem un sludinājumiem Konsoles.lv forumā.

Mēs aicinām visus KonsoLV Foruma dalībniekus un apmeklētājus, piereģistrēties Konsoles.lv forumā un turpināt visu to labo, kas iesākts KonsoLV. Protams, atvainojamies par sagādātajām neērtībām, bet šīs pārmaiņas prasa nelielus upurus, tādēļ nebūsim īgni, bet gan skatīsimies uz visu to labo, ko iegūsim šīs attīstības ceļā.

Un tātad, laipni lūgti - Konsoles.lv

12 comments:

Anonīms teica...

es paliku īgns... :/

Anonīms teica...

Paldies par interesantu informaciju

Anonīms teica...

iemacijusies daudz

Anonīms teica...

It isn't hard at all to start making money online in the underground world of [URL=http://www.www.blackhatmoneymaker.com]blackhat ebook[/URL], Don’t feel silly if you don't know what blackhat is. Blackhat marketing uses not-so-popular or misunderstood methods to generate an income online.

Anonīms teica...

Aloha everyone, great website I find It quite helpful & it has helped me a lot
I hope to be able to give something back and aid others like this board has helped me

_________________
[url=http://iphoneusers.com]jailbreak iphone 3.1.3[/url]

Anonīms teica...

Good Day im new to this. I came accross this site I have found It quite helpful & its helped me loads. I hope to give something back and help others like its helped me.

Cheers all, Catch You Later.

Anonīms teica...

Finally the future of safe smoking is here! It looks, feels & tasts like a real cigarette but it's not a traditional cigarette. It's called an electronic cigarette People who already have experienced this extraordinary smokeless device are astonished by it's performance which contains No Tar,Ash,Odor or Secondhand Smoke.

[URL=http://www.electroniccig.com][B]electric cigarettes[/B][/URL]

Anonīms teica...

Hello,
We are very excited to announce the membership pre-registration launch of AllDayGiveaways.Com!
To begin our membership drive, we are offering a no catch 16gb WiFi iPad sweepstakes. It is free to enter - just pre-register at www.alldaygiveaways.com.

[URL=http://www.alldaygiveaways.com][B]AllDayGiveaways[/B][/URL]

Anonīms teica...

Hi-ya im new on here, I hit upon this site I find It exceedingly useful & it's helped me loads. I hope to contribute & assist others like it has helped me.

Thank You, See You About.

Anonīms teica...

Hello i am fresh on here, I came accross this chat board I have found It truly helpful & its helped me a great deal. I should be able to contribute & guide others like it has helped me.

Thanks, Catch You Around.

Anonīms teica...

Greetings im fresh here. I hit upon this website I find It incredibly accessible and it's helped me out alot. I hope to contribute & assist other people like it has helped me.

Thanks, Catch You Around.

Anonīms teica...

Aloha i am fresh to this, I hit upon this chat board I have found It absolutely helpful & it's helped me out loads. I hope to contribute & assist other people like its helped me.

Thanks, See Ya Later